Obesimed® Forte

Nowe podejście do problemu nadwagi. Redukuje apetyt i zapobiega przejadaniu się. Przyczynia się do znacznej utraty masy ciała u osób dorosłych z nadwagą 10 kg i więcej.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem,
gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

OPIS

Obesimed® Forte to nowe podejście do utraty wagi ciała. Jest wyrobem medycznym specjalnie stworzonym dla osób dorosłych, które mają nadwagę 10 kilogramów i więcej (lub BMI +28). W ciągu 30 minut do godziny od spożycia, Obesimed® Forte absorbuje wodę w ilości kilkuset razy większej od jego własnej wagi. Po rozpuszczeniu się kapsułki w żołądku zawartość rozszerza się, stając się bardzo lepką, stabilną masą żelową. To stwarza uczucie wypełnienia i redukuje odczuwanie głodu, dzięki czemu łatwo można zmniejszyć wielkość porcji przyjmowanych posiłków. Obesimed® Forte powoduje zmniejszenie apetytu i eliminuje niekontrolowane napady głodu, dzięki czemu można łatwiej utrzymać dietę, prowadzącą do znacznej utraty wagi ciała.

Dla kogo został opracowany Obesimed® Forte?

Obesimed® Forte jest wyrobem medycznym spożywanym w celu redukcji wagi. Jest przeznaczony dla osób dorosłych w wieku 18 lat i powyżej, które mają nadwagę więcej niż 10 kilogramów lub Indeks Masy Ciała (BMI) 28 lub wyższy. Aby zagwarantować dobre wyniki, zaleca się, by Obesimed® Forte był stosowany obok diety o obniżonej kaloryczności.

BMI to sposób na określenie, czy masz zdrową masę ciała lub czy masz nadwagę w odniesieniu do swojego wzrostu.

Jeśli twoja waga jest wyższa niż masa pokazana dla twojego wzrostu, weź Obesimed® Forte.

Odszukaj swój wzrost w tabeli (tabela dotyczy mężczyzn).

Wzrost Waga
1.50m 63 kg
1.55m 67.25 kg
1.60m 71.75 kg
1.65m 76.26 kg
1.70m 81 kg
1.75m 85.75 kg
1.80m 90.75 kg
1.85m 95.75 kg
1.90m 101 kg

Indeks BMI ma zastosowanie tylko u dorosłych i nie może być stosowany w odniesieniu do wszystkich przypadków. Nie ma zastosowania u dzieci, kobiet w ciąży lub sportowców wyczynowych.

Jak działa Obesimed® Forte

Obesimed® Forte oferuje nowe podejście do utraty wagi dzięki zastosowaniu kombinacji wysoko oczyszczonych i naturalnie lepkich polisacharydów, które wzajemnie zwielokrotniają swój efekt działania. W ciągu 30 minut do godziny od zażycia, Obesimed® Forte absorbuje wodę w ilości kilkuset razy większej od jego własnej wagi. Po rozpuszczeniu się kapsułki w żołądku jej zawartość rozszerza się, stając się bardzo lepką, stabilną masą żelową. To stwarza uczucie sytości, dzięki czemu można zmniejszyć wielkość porcji przyjmowanych posiłków i łatwiej utrzymać dietę o ograniczonej kaloryczności. Po posiłku masa żelowa miesza się z pożywieniem. To nie tylko redukuje apetyt, ale również spowalnia proces trawienia. Obesimed® Forte powoduje zmniejszenie uczucia głodu z powodu wypełnienia żołądka i zapewnia zachowanie zdrowego poziomu cukru we krwi.

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Dodatkowe, dowiedzione klinicznie korzyści wynikające z zażywania Obesimed® Forte:

  • Zmniejszenie apetytu i eliminacja napadów głodu pomiędzy posiłkami
  • Spowolnienie opróżniania żołądka
  • Redukcja indeksu glikemicznego posiłków
  • Stabilizacja poziomu cukru we krwi i hormonów apetytu
  • Poprawa wrażliwości na insulinę
  • Obniżenie poziomu cholesterolu we krwi

Dawkowanie i stosowanie

Należy przyjmować od 1 do 2 kapsułek Obesimed® Forte 3 x dziennie, na 1 godzinę przed każdym posiłkiem, popijając co najmniej 1 szklanką wody. Kapsułkę powinno się połykać w całości.

Skuteczne dawkowanie może być różne dla każdej osoby i może się wahać od 1 do 2 kapsułek na dawkę do maksymalnej dawki 6 kapsułek dziennie.

Dawkę można zwiększać co 3 dni o 1 kapsułkę na posiłek do czasu, kiedy uczucie głodu pomiędzy posiłkami znacznie się zmniejszy. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki 6 kapsułek.

Nie należy stosować Obesimed® Forte dłużej niż 30 dni w czasie jednej kuracji. Leczenie można wznowić po 4 dniach.

Jedno opakowanie zawiera 42 kapsułki.

Obesimed® Forte nie jest produktem odpowiednim dla dzieci.

Skład

Produkt oparty na składnikach roślinnych: Omtec19®, Amylum Solani, Omtec20®, Hypromeloza (E464), Oleum Helianthus, Tlenek tytanu (E171). Produkt może być stosowany przez wegetarian.

Obesimed® Forte nie zawiera alergenów.

Używanie w czasie ciąży lub karmienia piersią

Utrata wagi w czasie ciąży lub karmienia piersią nie jest zalecana, ponieważ szkodliwe substancje z tkanki tłuszczowej (nazywanej również tłuszczem ciała) mogą być przekazywane dziecku. Dlatego nie zaleca się w tym okresie stosowania Obesimed® Forte.

Używanie w połączeniu z innymi lekami

Obesimed® Forte obniża poziom glukozy we krwi. W przypadku cukrzycy ważne jest, aby prawidłowo monitorować poziom cukru we krwi. Należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ przyjmowane leki na cukrzycę mogą wymagać dostosowania dawki Obesimed® Forte.

Stosowanie Obesimed® Forte w połączeniu z innymi suplementami diety lub lekami o działaniu hipoglikemicznym nie jest zalecane, jeżeli wcześniej nie skonsultowano się z lekarzem lub farmaceutą.

Obesimed® Forte spowalnia tempo wchłaniania pokarmu i może teoretycznie mieć podobne działanie w odniesieniu do leków. Doustne leki muszą być spożywane na 1 godzinę przed lub 4 godziny po użyciu Obesimed® Forte. W przypadku zażywania innych leków przed rozpoczęciem stosowania Obesimed® Forte należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Multiwitaminy i Obesimed® Forte

Podczas odchudzania i używania Obesimed® Forte każdego dnia wskazane jest przyjmowanie multiwitamin i preparatów mineralnych. Obesimed® Forte obniża poziom niektórych witamin i minerałów wchłanianych przez organizm. Najlepiej zażywać witaminy i składniki mineralne przed snem, aby mieć pewność, że są one wchłaniane przez organizm.

Producent

PK Benelux BV, Vluchtoord 17, 5406 XP Uden, Holandia dla Aurea Pharma s.c., aureapharma.eu, obesimedforte.eu

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Obesimed® Forte jest wyrobem medycznym klasy lla zgodnie z dyrektywą dotyczącej wyrobów medycznych 93/42/EWG.

Skontaktuj się
z działem zamówień

+48 607 696 440grzegorz@aureapharma.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie

Poznaj nasze produkty

RadioProtect®

Specjalistyczny krem kojąco – łagodzący do stosowania na skórę podrażnioną po naświetlaniu promieniami UV i jonizującymi, opalaniu oraz solarium.

ChemoDry B6®

Specjalistyczny krem nawilżająco – natłuszczający do stosowania na skórę suchą i wrażliwą. Zalecany jest również pacjentom przyjmującym chemioterapię z objawami zespołu „ręka-stopa” oraz przy stopie cukrzycowej.

MucoDry X®

Delikatny spray zapobiegający suchości jamy ustnej oraz bolesnemu przełykaniu spowodowanym radioterapią oraz przyjmowaniem leków (xerostomia). Likwiduje nieprzyjemny oddech (halitosis). Polecany diabetykom i osobom w podeszłym wieku.

Obesimed® Forte

Nowe podejście do problemu nadwagi. Redukuje apetyt i zapobiega przejadaniu się. Przyczynia się do znacznej utraty masy ciała u osób dorosłych z nadwagą 10 kg i więcej.

RadioProtect®

Specjalistyczny krem kojąco-łagodzący do stosowania na skórę podrażnioną po naświetlaniu promieniami UV i jonizującymi, opalaniu oraz solarium.

ChemoDry B6®

Specjalistyczny krem nawilżająco-natłuszczający do stosowania na skórę suchą i wrażliwą. Zalecany jest również pacjentom przyjmującym chemioterapię z objawami zespołu „ręka-stopa” oraz przy stopie cukrzycowej.

MucoDry X®

Delikatny spray zapobiegający suchości jamy ustnej oraz bolesnemu przełykaniu spowodowanym radioterapią oraz przyjmowaniem leków (xerostomia). Likwiduje nieprzyjemny oddech (halitosis). Polecany także diabetykom i osobom w podeszłym wieku.

Obesimed® Forte

Nowe podejście do problemu nadwagi. Redukuje apetyt i zapobiega przejadaniu się. Przyczynia się do znacznej utraty masy ciała u osób dorosłych z nadwagą 10 kg i więcej.